Zgłoś naruszenie...
Wybierz jedną z poniższych opcji.
Ten komentarz dotyczy mnie lub znajomego:
atakuje mnie,
atakuje znajomego.
Komentarz dotyczy czegoś innego:
spam lub oszustwo,
propagowanie nienawiści,
przemoc lub krzywdzące zachowanie,
treść o charakterze erotycznym.
Odpowiedź do konkursu [x]
Uwaga! W odpowiedzi nie podawaj swoich danych osobowych i kontaktowych. Organizator konkursu skontaktuje się z Tobą jeśli zostaniesz zwycięzcą!


od: 
Zadeklaruj zamówienie produktu
[x]
Liczba sztuk:
Po zatwierdzeniu zamówienia zostaniesz przekierowany na stronę płatności.
zamawia: 
 
Panel

Przedstawiam wam naszego GRACJANA 2!

offlinegracjan2 blog budowlany - wyślij wiadomość - OBSERWUJ | Blog budowlany
Zobacz projekt GRACJAN 2 w IGN Projekt
1177269 odwiedzin | wpisów: 222, komentarzy: 2199, obserwuje: 303

109. Pogoda nie elewacyjna i inne....

autor: gracjan2 blog budowlany - wyślij wiadomość Dodaj wpis do ulubionych »

Niestety pogoda nie sprzyja pracom elewacyjnym, a u nas właśnie takowe są prowadzone od wczoraj. Narazie klejone są sztukaterie, trzeba przykleić styropian do słupów przy wejściu, dokończyć podbitkę i wtedy położyć strukturę. I tutaj martwi mnie fakt, że zapowiada się na deszcze. Nie mam pojęcia jak oni (elewatorzy) sobie z tym poradzą, powiedziałam im że jesli maja zamiar tynkować w deszcz, to muszą zawiesić płachty ochronne. Jeśli ich nie mają, to niestety będą mieli przestójblog budowlany - mojabudowa.pl A mogli zacząć w zeszłym tygodniu, to grzebali się gdzieś, nie wiadomo gdzieblog budowlany - mojabudowa.pl

Co do wnętrz, nasza ekipa od wykończeniówki miała kilka dni przerwy ale dzisiaj już są. Domek się maluje a ja muszę zamówić panele na poddasze.

Znowu wróciła kwestia podłogi w salonie/jadalni. Znowu chcę deskę litą olejowaną. Jakoś te panele nie przemawiają do mnie w 100%. Oczywiście najlepiej byłoby dać deskę i na poddaszu, ale koszty zbyt wysokie. Jestem dzisiaj umówiona na 12 z panem od parkietów na obmiar i pomiar wilgotnosci posadzki. I wtedy dostanę też wycenę podłogi z montażem.

Mieliśmy mieć dzisiaj instalowane balustrady balkonowe ale Pan powiedział mi, że się nie wyrobił i prawdopodobnie przyjedzie jutro, hm, zobaczymy.

Na balkonie mamy już płytki i można by zamontować balustradę, bo za kilka dni zaczną tam tynkować.

Na jutro rano zapowiedziano nam montaż parapetów wewnętrznych, ciekawe czy też się nie wyrobią. Czasami myslę, że chyba powinnam być ostrzejsza i bardziej asertywna. Ja po prostu uważam, że jak się z kimś na coś umawiam, to nie muszę co dzień wydzwaniać i przypominać, że mi na tym zależy, ale widocznie inni tak nie myślą. Jak nie dzownię, to znaczy, że mi się nie spieszy. No to teraz zacznę wydzwaniać i przypominać.

Energa wstawiła nam łaskawie skrzynkę w zeszłym tygodniu. Dzisiaj udam się do BOK-u żeby coś tam podpisać. Mam nadzieję, że szybko założą nam licznik i popłynie tak długo oczekiwany prąd.

 

 

 

 


Komentarze (3)
autor:gabrysia  dodano: 2010-09-28 | 10:08:11
Ta pogoda wszystkim szyki psuje:((( Ale u Ciebie coś się cały czas dzieje to wielki plus:)) No i czekam jakie w końcu podłogi wybierzesz:)
Tytuł: To tak jak u nas :(
autor:smska  dodano: 2010-09-28 | 11:20:44
Panowie niby robią ocieplenie, ale trochę się boimy, ponieważ to drogie materiały, a wiemy, że tynk nie można kłaść jak pada. Jeśli chodzi o podłogę to sprawdźcie podłogi z Firmy KOPP (my chyba na nią się zdecydujemy), ceny dość dobre i można z nimi się targować. Na górę domu kupiliśmy deski merbaun z firmy DLH za 98zl.m2
http://www.dlh-poland.com/Oferta/Podlogi.aspx
autor:virion  dodano: 2010-09-28 | 13:52:40
ech! tez zauwazyłam,ze jak nie zadzwonie to nikt o niczym nie pamieta! strasznie mnie to wkurza, wiec Cie doskonale rozumiem! widze, ze roboty ida do przodu. mam nadzieje ze reszta ekip dotrzyma słowa i ze stawia sie w umowionym terminie. powodzenia!
Pow. użytkowa: 144.6 m²
Pow. użytkowa: 87 m²
Pow. użytkowa: 87.5 m²
Pow. użytkowa: 103.9 m²